Červenec 2015

FF 2015

20. července 2015 v 12:02 | Mniška |  Památníček
Kdo má rád festivaly, ať se přihlásí! Kdo propadl kouzlu elfských očí a tajemnému lesnímu vánku, zařadit do řady! Kdo přičichl ke knižním vazbám mangy, anebo byl přibyt před monitor, na němž se prohánějí kreslené postavičky s velkýma očima, pojďte blíž! Kdo si pořídil kouzelnou hůlku a mává s ní hlava nehlava ve městě kolem sebe, zpozorněte!
Milí fantazáci a fantazačky, scifaři a scifařky, milovníci a milovnice filmů, seriálů a různých her... - dobře, tak ještě milovníci a milovnice fenoménu My little pony -, doufám, že jste nechyběli na 20. ročníku letního festivalu FF! Pokud ne, pojďte si cvičně zaslintat...

Je to konec anebo nový začátek?

4. července 2015 v 16:45 | Mniška |  Nový vítr
Přemýšlím nad prvními slovy do - opět po delší době - nového příspěvku. V duchu si říkám, jak moc ráda bych dohnala ten svůj slíbený restík, že Vám napíši o svém pobytu ve Freiburgu, ale zároveň cítím nutkání vyslovit se ještě k tomu, jak jsem nakonec dopadla ve škole, o to víc, když se mě na to někteří z Vás přímo zeptali v komentářích. Asi to nevydržím a odpovím rovnou tady a teď, ale budu si muset slíbit, že se sem zas rychle příště vrátím, ať už konečně mohu začít plnit své sliby... za které se platí, jak se ostatně říká.