Srpnové stěžování si

6. srpna 2011 v 0:11 | Mniška |  Nový vítr
Někdo se na nás asi zlobí. Anebo někdo zlobí Boha, proto máme pořád tak špatné počasí :) Taky máte takový pocit, že jste právě prošvihli léto? Že jste tak krásně opálení, že pořád nechápete, jak je možné, že jste jako sejři? Že jsme byli tolikrát na koupališti, takže jsme si na tobogánech málem sedřeli plavky tak, že nám budou stačit ještě na dalších pár let? Kam léto pořád na ty nápady chodí... asi si bere inspiraci z pólů Země a dalo si trošku dovolenou...Takže vítejme do druhého poločasu prázdnin. Do srpna! Už se začněte modlit, lidičky, byla by to potřeba...No, úvod trošku neodpovídá přesně tomu, o čem jsem se jen krátce chtěla zmínit, ale postěžovat si musím. Už třetím rokem mám totiž nové plavky. Před prázdninami jsem se do nich trochu styděla navléct a já si říkala, že to bude chtít ty dva měsíce o něco méně čokolády, ale počasí to rozhodlo za mě, čokoláda bude! Teda, pokud ji přede mnou mamča nebude pořád schovávat.

No, nicméně, jak můžete vidět, opět jsem trochu stěhovala. No, trochu víc. Rozhodla jsem se ustájit zde své věčné miláčky; jednorožce. Samozřejmě jsem je vytáhla z mého rodného sblogu a plánuji toto téma rozšířit nějakým tím článkem navíc, protože i jednorožci můžou mít své novinky. Mimochodem jsem naštvaná, že v připravované hře (mojí nejmilejší ságy) Heroes VI. neplánují nasadit na bitevní pole jednorožce. Vždyť to byla tradice jako české promrznuté léto! Jak si tohle vůbec mohli dovolit?!

Jestli bude chtít vidět někdo výsledky, počítám, že se to týká nejspíše pouze Vendy, ale i tak jí děkuji, na ní se prostě můžu vždycky spolehnout :), ohledně mého psychologického článku "K čemu máš ten prst?" (článek zde), byl zveřejněn výsledek. Ale vzhledem k tomu, že ten článek už je za jednorožci daleko, krátce v tomto odstavci prozradím řešení pokusu. Šlo o to, použít předmět k jinému účelu, než k jakému byl vytvořen. Stačilo vzít nůžky a použít je jako závaží. Pomocí vytvořeného kyvadla se člověk mohl dostat k druhému konci provázku a poté je provázat. Tuším, žes tam něco takového, Vendy, měla, takže jestli ano, gratuluji! Ale popravdě mě tvé uvažování nepřekvapuje :)

A na závěr si budu opět stěžovat. Nejdřív tedy poděkuji za rady mně poskytnuté ohledně psaní komentářů. Avšak zkoušela jsem aplikovat radu xkrátého vložení, ale bohužel jsem se zatím nedopracovala k úspěchu, skutečně ne! A že jsem komentovala jak divá! Div jsem se u toho vzteky nerozmázla po stěnách pokoje. Jsem si vědoma toho, že to ale asi takhle půjde dál a asi není jediné možnosti, než to zkoušet znovu a znovu. Mohu slíbit, že tak budu činit nadále, ale říkám vám, že mi to prostě nejde. Má blogová kariéra je tímto u konce! Jsem ztracený človíček v širokém internetovém vesmíru v galaxii "Nikdo". Málokdo o mně teď bude vůbec vědět. A mé snahy, které jsem v posledku začala vyvíjet, abych si našla nové blogové kamarády, přicházejí momentálně vniveč! Ačkoli...to už teda přicházely stejně, asi píšu nudné komentáře...nicméně jsem si vědoma toho, že je to prostě v háji, hezky řečeno. Tímto se omlouvám, že se nejspíše nebudou objevovat komentáře na mých oblíbených blozích, ale věřte, že vás budu číst stále :) jen bude horší vám to dávat najevo :/ víte, když je někdo smolař...a že jsem to říkala po tom zkouškovém období, že to byl nějaký podezřelý měsíc štěstí a že zákonitě po tom přijde něco jiného opačného pólu :) A to mi ještě už delší dobu nejde mobil, přátelé :D Ne...nesmím zoufat a nebudu. Doufejme v příznivější srpen!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 6. srpna 2011 v 18:59 | Reagovat

Ty komentáře ještě pořád blbnou? Někteří blogeři usuzují, že už se to spravilo... Možná by to chtělo napsat adminům, říct jim o problému, případně název tvého blogu, počkej pár dní, myslím že by měli odpovědět, nebo rovnou problém vyřešit.
(Po pravdě, ze všech těch zatracených změn na blogu jsou mi nejsympatičtější změny v galerii - jak možnost vkládat obrázky z jiných serverů pomocí URL, nebo možnost nahrání více obrázků zaráz do Galerie. Tohle dřív nešlo a bylo to strašně zdlouhavé.
Jinak, k soutěži - jsem ráda, že jsem to celkem uhodla, asi to se mnou nebude tak zlé (myslím s hlavou :-))
Jednorožce už jsem viděla, tito bájní miláčkové jsou moc krásní. Jestli jsou skutečně kladní, to už nevím, ale obecně se usuzuje, že ano...
A počasí stojí za belu. Starou... :-!

2 Chaos Tigress Chaos Tigress | Web | 8. srpna 2011 v 12:32 | Reagovat

Máš moc hezký blog ;)

3 Mniška Mniška | 13. srpna 2011 v 10:28 | Reagovat

zkouška

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama