Postavy ze hry a jak je přemoci

31. ledna 2011 v 11:24 | Mniška |  Postavy ze hry a jak je přemoci
Jak přemoci generály a Sarafan lorda

Faustus - První váš protivník nebude nijak zvlášť náročný, párkrát ho zrubete Berserkem, a tak po chvíli odpoví útěkem. Samozřejmě se musíte vydat za ním. V místnosti, kde se ocitáte společně s Faustem, se vyskytuje mlha, co tedy tak asi může znamenat? Jasně, musíte Fausta zmást, aby neměl možnost vás zahlédnout a utéct, proměnit se v mlhu a dojít až ke kotli, na kterém stojí, pak už jen stačí upíra postupně propékat mačkáním páček.
Photobucket - Video and Image Hosting

Marcus -
Marcus má schopnost udělat se neviditelným, čehož proti Vám zajisté využije, příliš hlasité zvuky mu však nedělají příliš dobře. Žádná potíž, v blízkosti jsou zvony, za které musíte párkrát zatáhnout, jakmile se Marcus opět ukáže jako viditelný, použijte Berserka nebo své drápky. Upírovi se to však líbit nebude, proto si na pomoc zavolá své otroky, aby zastřeli ohlušující zvuk. Vám nezbývá nic jiného než sejít do patra, najít ho a zrubat ho Berserkem až do jeho konce.

Photobucket - Video and Image Hosting

Sebastian - Na Sebim si smlsnete, bude vás totiž hodně štvát. Ocitáte se s ním v místnosti, která využívá moc Spojitého kamene a kolem dokola na vás chrlí smrtelná pára. Jedinou zbraň, kterou proti němu můžete použít je opět Berserk a krycí útoky. Sebastian je však velmi nevyzpytatelný a používá i útoky, které nelze vykrýt. Jakmile ho bitka přestane bavit, začne obíhat bojovou plošinu dokola a vy musíte dělat to samé, tak aby Vás nezastihla pára ani energie ze středu, v jeden čas proti vám bude Sebastian vyskakovat, snažte se proto být na opačném konci tak, aby chtěl skočit přímo proti vám, a tak se sám chytí do pasti s energií. Po čase se však zvedne plošina a vy budete muset na něj, zabránit ve zničení kamene, tak, že použijete Marcovu schopnost Očarování na otroka, s ním potom pootočte páčkou. Posléze jste opět odkázáni na Berserka.
Photobucket - Video and Image Hosting


Magnus - Jako poslední ze čtyř generálů, poblázněný a šílený Magnus. Ten proti vám bude používat svou schopnost Obětování. Stačí se schovávat za sochami a pokaždé po upírově útoku vylézt zpoza úkrytu a shodit ho z kamene Telekinezí. První část je za vámi, nyní jste s Magnusem u sochy Time-Streamera Moebia. Nalézají se zde i čtyři sochy strážců vězení, postavte se před ně tak, aby vás Magnus zahlédl a rozeběhl se proti vám, nesmíte se však nechat srazit a vždy včas uhnout. Sochy se poté po Magnusově úderu budou vyvyšovat a odhalovat znamení pro Vaši následující operaci Telekinezi. Po pohybu všech čtyř křížů se socha Moebia sama postaví a vašim úkolem je znovu ji roztříštit. Toho docílíte tak, že ze sebe opět uděláte návnadu jako u předchozích čtyř soch, tak, aby Magnus narazil na hůl sochy.

Photobucket - Video and Image Hosting

Sarafan lord - Ačkoli je to finální bosák, není nijak těžké ho porazit. Lepší je se nejprve vyhnout třem projektilům meče a na něj použít Telekinezi, to ho přesune na okraj římsy a vy tak máte možnost použít daleký skok přímo proti Sarafan lordovi. Poté co několikrát zahučí do Brány, přichází boj zblízka. Stále ještě nemáte meč, ale nevadí, je důležité dobře vykrýt všechny výpady a přitom používat Obětování. Přijde však váš čas a získáte konečně Kainův meč. V tuto chvíli se opět vyplácí krýt všechny útoky a posléze se Sarafan lordovi odměňovat Temným darem Zběsilost. To je vše.
Photobucket - Video and Image Hosting


Případné dotazy mi piště do komentářů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama