ARCHÉ na blogu

10. ledna 2011 v 10:51 | Mniška |  Nový vítr

Aff

Jak už jsem vám odpověděla do komentářů, chtěla jsem vám ještě jednou poděkovat za vaši přízeň a zároveň se velmi omluvit za mou delší neaktivitu na vašich blozích. Zkouškové období je tady a já nevím, kam dřív skočit. Zbývá mi totiž ještě se připravit na dva zápočtové testy, přečíst ještě alespoň čtyři odborné knihy, přičemž musím na každou z nich napsat hodnocení a vypisovat z nich poznámky, což je asi ta nejhorší a nejobávanější činnost - čtení mi pak totiž zabere dvakrát tolik času. Dlužím své kamarádce pak ještě jednu povídku a svému měsíčníku článek. Navíc už začínám mít absťák po počítačových hrách a také po svých kamarádech, které jsem kvůli učení zanedbávala celé tři měsíce.

Nicméně chtěla jsem ještě pár poznámek k mým počátkům na tomto blogu, abyste také porozuměli tomu, proč se tu toho moc nemění. Jednak jsem před malou chvílí zjistila, že mi sem nejde nastrčit počítadlo z Blueboardu a ani shoutík, takže to vypadá, že pokud budou mé další snahy odměněny nespoluprácí tohoto blogu, asi se inspiruji od Vendy a vytvořím si nějakou rubriku (fuj, už jsem chtěla napsat "lubriku"), který shoutík nahradí a budete zde mít své slovo. Začíná mi být také díky tomu jasné, že sem svá "adoptovaná" online zvířátka také nepřestěhuji, takže je budu muset krmit na svém bývalém blogu :) (abych pravdu řekla, moje sestra mne už jednou varovala, že svůj útulek sem nebudu moci přemístit, což byl jeden z hlavních důvodů mého odmítání přestoupit na blog.cz). Takže se ptám, co tu teda ještě nesmím?

Dnes jsem s vykulenýma očima spatřila téma týdne, na které mne velice láká něco napsat, protože téma Posmrtný život bylo po několik let bezprostřední součástí mého dětství. O záhrobí se zajímám. To mě ovšem ale přivádí k tomu, že jestli budou témata týdne neustále tak zajímavá, bude tu nebezpečí, že se budu flákat na blogu a učení nějak bude muset počkat, což pro mě asi nebude znamenat můj perfekcionistický skvělý výsledek ve škole...takže váhám, jestli to mám brát jako výhodu nebo ne. Heh. Takže koukám, že jsem si zase pěkně naběhla.

Zatím se mi také nedaří vyměnit anonymní postavu v komentářích za nějaký obrázek, ale já na to musím přijít! To, že studuji historii ješě přece nemusí nutně znamenat, že jsem takovej podivín, co si sám neporadí. Hmm, já se vám na to ale nevykašlu! Svůj meč (zatím dřevěný) vytáhnu hrdě z pochvy (zatím jen z opasku) a boj jen tak nevzdám!

Takže jsem zvědavá, jak daleko to tady vlastně dotáhnu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 10. ledna 2011 v 12:31 | Reagovat

Jak na anonymní postavy v komentářích, nevím. Pro mě je to záhada, zkus se podívat po jiných blogech, jak to je u nich. Nebo zkus kontaktovat adminy, jestli je to něco, co se dá ovlivnit - já třeba mám svou ikonku, která se na některých komentářích objevuje (ikonku si tuším můžeš nastavit v profilu) - ale přitom na jiných komentářích mám úplně jiný symbol. Takže nevím, čím to je.
Asi na blogu nemůžeš mít všechno. Ale počítadla a různá nastavení, stejně jako ikonky, jsem viděla i na webovkách s koncovkou blog.cz, takže by to asi mělo nějak jít.
Témata na blogu jsou někdy hodně zajímavá, někdy míň. Ale je to dobrá akce, taky občas píšu na téma.
Poslední téma bylo opravdu hodně inspirativní...
A možná by ses mohla přihlásit i do Autorského klubu, ale oni chtějí napřed 3 měsíce blogování. (asi aby se ukázala kvalita blogu).
Jenže, ze všeho nejvíc by ses měla soustředit na zkouškové... takže držím palce, ať to uděláš, když občas nakoukneš, budu ráda, ale pochopím, že tyhle věci jsou důležitější než blog.
P.S. - jestli s myslela něco jako Knihu návštěv, to si můžeš nechat nastavit v layoutu, teda aspoň si to myslím. :-?  8-)

2 Přítel Přítel | 10. ledna 2011 v 20:46 | Reagovat

Tak tvojí "adoprotvanou" želvyčku ti krmím na starém blogu (divím se že se ještě vejde na obrazovku :-D ). A záhrobí? Je to zajímavé téma i když pravda trošku morbidní ne?:-D Jsem na to zvědav:-) A neber mě zle:-)

3 Bastera Bastera | Web | 14. ledna 2011 v 17:06 | Reagovat

Jj koukám, že jsme na tom podobně :) Je toho moc a času málo holt, škola je základ života :) Jinak, taky jsem to někde viděla, třeba u Dragell http://in-my-own.blog.cz/ je má i na blogu, tak můžeš vyzjistit :) Jinak ty komentáře, jestli myslím to co Ty, najdeš v nastavení/obecné/administrace komentářu a tam je nastavit avatar pro nepřihlášené uživatele :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama